Hakkımızda

Öntes mekanik mühendislik şahıs firması olarak resmi çalışma hayatına adım atmış sektörün çeşitli alanlarında mekanik ve havalandırma sistemleri de faaliyet göstermeye başlamıştırlar.

Firmamız 20 yıllık bilgi ve birikimlerini ortaya koyarak Öntes Mekanik mühendislik firmasını kurmuş Dış Tic Şti kategorisine yükselmiş, çalışmalarını bu alanda sürdürmeye başlamıştır.

Şirket bünyesinde barındırdığı deneyimli mühendislerle sayısız başarılara imza atmış.

Önemli referans geçmişi sağlıyabilecek şantiyelerde hiçbir sorun yaşamadan ve işini hiçbir zaman yarıda bırakmadan çalışmalarını tamamlamıştır.

Mekanik tesisat havalandırma konusunda tecrübe ve deneyimize güvenerek iş veren firmalarla geçici değil kalıcı ilişkiler kurma çabasındayız.

Mühendislik Çalışanları

Öntes mekanik mühendislik çalışanları iş gücü sağladığı bütün çalışma alanlarında kendilerine sürekli “ daha iyi nasıl yapabilirim ? “ sorusunu sorarak her geçen gün bilgi ve deneyimlerini pozitif yönde artırmayı çalışma prensibi olarak benimsemişlerdir .

Değişen mekanik tesisat havalandırma sistemlerinin sürekli takipçisi olan firmamız bu anlayışı kendine vizyon edinmekte sektörün ihtiyaç ve koşullarını göz önüne alarak ; uzman kadrosu, teknik personeli, modern ekipman ve araçları ile ısıtma, soğutma,havalandırma ve mekanik tesisat sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Öntes Mekanik Mühendislik

Öntes mekanik mühendislik, %10 ‘unu teknik personelin oluşturduğu sayısı 100 kişiyi aşkın kadrosuyla sürekli gücüne güç katmakta emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Kaliteli,titiz ve sistemli çalışmaktan asla ödün vermeyerek hizmetlerimize devam etmekteyiz…

Firma kurucularımızdan sayın Nurettin TURAN mekanik sektöründeki deneyim, birikim ve çalışmalarını Öntes Mekanik müh. Çatısı altında birleştirerek mekanik tesisat sektörüne önemli bir firma kazandırmışlardır.